Warsaw Unit
BUDYNEK BIUROWY
WARSAW UNIT
WARSZAWA

Inwestycja ta jest realizowana przez Ghelamco Poland. Biurowiec został zaprojektowany przez Projekt Polsko-Belgijska Pracownia Architektury. Budynek będzie wznosił się na wysokość 202 m, co sprawi, że w momencie ukończenia budowy (planowanego na 2021 r.), będzie to 5. co do wysokości budynek w Warszawie.

Budynek będzie miał 46 kondygnacji, po których będzie można się poruszać 14 windami. Na ostatnim piętrze biurowca znajdzie się ogólnodostępna restauracja, z której będzie można podziwiać panoramę stolicy. W budynku poza biurami znajdzie się również powierzchnia handlowo-usługowa. Biura zajmą 57 000 m², a handel 300 m².

Wave Rzymowskiego
WAVE RZYMOWSKIEGO
WARSZAWA

Adgar Wave to warszawski biurowiec w dzielnicy Mokotów przy ulicy Rzymowskiego 53, róg Obrzeżnej. Czasem funkcjonuje pod nazwą Cirrus. Konstrukcja gmachu rozpoczęła się w 2004, a dobiegła końca w 2005 roku. Powierzchnia całkowita tego dziesięciokodygnacyjnego budynku biurowego wynosi 23078 m2, z czego największą część zajmują biura - 13705 m2.

Tischnera
TISCHNERA OFFICES KRAKÓW

Obiekt biurowy Tischnera Office powstał w mieście Kraków w granicach dzielnicy Podgórze, zlokalizowany przy Zakopiańskiej, Księdza Józefa Tischnera. Powierzchnia biurowa tego dziesięciokodygnacyjnego budynku wynosi blisko 33 tys. metrów kwadratowych.

Bohema
BOHEMA WARSZAWA

Bohema - Strefa Praga to siedmiokondygnacyjny zespół budynków mieszkalnych, który został wybudowany w Warszawie w obszarze dzielnicy Praga Północ przy ul. Szwedzkiej 20, róg Strzeleckiej.

Park Rozwoju
PARK ROZWOJU
KONSTRUKTORSKA
WARSZAWA

Park Rozwoju to nowoczesny kompleks biurowy klasy A, położony w najspokojniejszej okolicy Biznesowego Mokotowa przy ul. Konstruktorskiej 12. Kompleks biurowy składa się z dwóch 7-piętrowych budynków o łącznej powierzchni biurowej wynoszącej 31 000 mkw.

Chmielna
CENTRUM BIZNESOWE CHMIELNA
WARSZAWA

Budynek biurowy Centrum Biznesowe Chmielna, mieszczący się na warszawskiej Woli przy ul. Chmielnej 132/134.

Lodowisko
LODOWISKO PRZASNYSZ

Lodowisko w Przasnyszu, jedyne w regionie kryte lodowisko, całkowita wartość inwestycji ponad 13 milionów złotych. Obiekt posiada powierzchnię użytkową wynoszącą około 2.000 m2 i kubaturę ponad 14.000 m3, łukową konstrukcję dachu, o łagodnej fali zadaszenia z doświetleniem oknami na dłuższych bokach hali i na ścianach szczytowych.

Kasztelania
PARK HANDLOWY KASZTELANIA

Park Handlowy Kasztelania to nowoczesny i wielofunkcyjny kompleks handlowy, stwarzający możliwość dokonania zakupów w szybki i przyjemny sposób. Dwukondygnacyjny budynek handlowo-usługowy o powierzchni najmu 8700 m2.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow